Udalosti ŠOK: Po 8 hodinách v hrobe polícia začula plakať pochované bábätko! Matka...

ŠOK: Po 8 hodinách v hrobe polícia začula plakať pochované bábätko! Matka mala len 15 rokov!

Polícia aj rodina malého bábätka prežili naozaj šokujúce chvíle! Dieťa po narodení nejavilo žiadne známky života, preto sa ho rodina rozhodla okamžite pochovať. To však bola obrovská chyba!

Brazílsku políciu upozornil anonym na úmrtie dieťaťa a jeho pochovanie v záhrade. Predstavitelia zákona sa vybrali situáciu ihneď prešetriť, no keď na miesto dorazili, čakal ich dychberúci nález, ktorý by si nepredstavovali ani vo sne.

V mestečku Canarana v Brazílii len 15-ročná mamička porodila bábätko sama v kúpeľni. Podľa jej slov sa dieťa udrelo do hlavičky a nejavilo žiadne známky života. Stará mama dievčaťa políciu zaviedla k hrobu so slovami, že novorodenca zabalila do látky a pochovala do plytkého hrobu tak, ako jej kážu kmeňové tradície. Pri obhliadke miesta však policati začuli tiché mrnčanie vychádzajúce spod zeme!

Okamžite začali dieťa vyhrabávať a opatrne ho z hrobu vytiahli – živé. Dieťa pod zemou prežilo až neuveriteľných osem hodín! Bábätko bolo okamžite odovzdané zdravotníkom, ktorí ho previezli do nemocnie a v súčasnosti je v ich opatere.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter

Exit mobile version