Účastníci reality šou Farma už síce opustili statok, no v ich životoch sa naďalej neprestávajú diať zaujímavé novinky. Po skončení 14. série sa mal jeden z najvýraznejších súťažiacich pred pár dňami oženiť. Za manželku si mal pritom zobrať túto tmavovlasú krásku.

Farmári ani po skončení 14. série reality šou neprestávajú prekvapovať. Len prednedávnom šokoval fanúšikov Bratislavčan Minh Nguyen Anh, ktorý aktuálne tvorí pár so známym kontroverzným spevákom. Tentokrát sa však dostal do pozornosti verejnosti výbušný Imi Baron Štefánik.

Výrazný farmár sa len nedávno pobil v ringu s raperom Andreasom Flexkingom Stolárikom. V rámci Fight Night Challenge 3 však napokon odišiel po K.O. domov s prehrou. Zdá sa ale, že v súkromnom živote momentálne prežíva mimoriadne radostné chvíle.

Ako sa totiž so svojou partnerkou pochválili na sociálnej sieti, nedávno sa mali stať manželským párom. Baronovou vyvolenou sa po prvom nevydarenom manželstve s finalistkou Miss Universe SR 2013 Andreou stala tentokrát krásna tmavovláska Nikola. Dvojici k svadbe blahoželáme a prajeme veľa lásky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Imi Baron Štefaník, Nikola N., Televízia Markíza