Len jeden deň po pohrebe maestra Karla Gotta († 80) prišiel ďalší šok. Na kanáli YouTube zverejnil nečakané video kontroverzný hudobník Martin Jakubec, ktorý prespieval veľký hit českého slávika.

Karel Gott bol pochovaný len uplynulý víkend, no verejnosť šokuje jedno prekvapenie za druhým. Ako prvá sa prihlásila o slovo najstaršia dcéra českého slávika, ktorá potvrdila, že jej manželstvo prechádza veľkou krízou a ona zvažuje návrat do Čiech. Za nezhodami stojí práve blondínkin manžel a hudobník Tim Tollki, ktorý podáva žalobu na Ivanu a požaduje väčšiu časť dedičstva. Dominika si chce ale počkať na riadne dedičské konanie a so slovami manžela sa výrazne nestotožňuje.

Jeden deň po maestrovom pohrebe sa prihlásil o slovo aj kontroverzný spevák jadranských hitov Martin Jakubec, na ktorého mal len nedávno podať žalobu raper Rytmus. Na svojom YouTube kanáli zverejnil 12. októbra niečo, čo zrejme čakal len málokto.

Jakubec sa totiž rozhodol prespievať veľký Gottov hit „Mám rozprávkový dom“ a skladbu vo vlastnom podaní venoval samotného umelcovi: „Venované večnej pamiatke Karlovi Gottovi,“ napísal. Pre porovnanie uvádzame aj originálne znenie skladby a je už len na čitateľovi, aby posúdil, či sa tento počin Martinovi podaril.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Basketbaliska, Martin Jakubec, TV Doma