V nedeľu došlo na Vyšehradskej ulici v bratislavskej Petržalke k obrovskej tragédii. O život prišiel Marek († 27), jeho sestra Michaela († 39), ako aj jej 9-ročný synček Šimon. Na povrch vyšla informácia, že nebohí súrodenci pochádzali z prominentnej lekárskej rodiny.

Tragédia, pri ktorej zahynul 27-ročný Marek, 39-ročná Michaela a jej 9-ročný syn Šimonko, otriasla celým Slovenskom. Súrodenci mali vyskočiť z okna na 5. poschodí na Vyšehradskej ulici v bratislavskej Petržalke. Žena, ako aj jej syn mali byť objavení s bodnými poraneniami. Jednou z verzii tak ostáva možnosť, že práve Marek mohol na sestru a jej syna zaútočiť a siahnuť si následne na život.

Presné okolnosti incidentu ale ostávajú aj naďalej predmetom vyšetrovania. Policajná inšpekcia taktiež preveruje postup polície a zisťuje, či konala podľa predpisov a nemohla zabrániť úmrtiu Michaely. Policajti sa však bránia vysvetlením, že predmetný byt nemohli  lokalizovať skôr kvôli faktu, že Marek pri sebe nemal doklad totožnosti a nikto zo susedov ho nepoznal.

Nový Čas navyše zistil, že obidvaja súrodenci boli vzdelaní a pochádzali z prominentnej lekárskej rodiny. Kým Michaela pracovala ako klinická psychologička, jej brat zamestnania v rezorte zdravotníctva striedal, no podľa známych pôsobil ako pokojná povaha. Vysokoškolské vzdelanie nadobudli aj ďalší súrodenci z rodiny. Ich otec má byť známy neurológ, ktorý získal uznanie u nás i vo svete. Nebohý Šimonko mal rovnako zdediť nadpriemernú inteligenciu, keďže v škole, ktorú navštevoval, bol považovaný za nadaného žiaka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

 

Zdroj: cas.sk | Foto: Televízia Markíza