ŠOK: Polícia má tajnú nahrávku Fica, Kaliňáka, Bödöra pri…!

Dátum:

Známy denník prišiel so šokujúcou informáciou. Polícia mala legálnym spôsobom získať nahrávku, v ktorej figurujú známe mená politiky. Záznam má trvať celé hodiny a je súčasťou spisu Očistec, v rámci ktorého bude v utorok súd rozhodovať o predĺžení väzby Tibora Gašpara. 

DenníkN prišiel so šokujúcou informáciou. V spise kauzy Očistec, v rámci ktorej sa v utorok rozhodne o predĺžení väzby Tibora Gašpara, sa má nachádzať nahrávka. Na obrazovo-zvukovom zázname, ktorý má trvanie celých hodín, sa rozpráva Robert Fico, Robert Kaliňák, Marek Para, syn Tibora Gašpara a Miroslav Bödör.

Dozorový prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) doplnil dňa 22. 10. 2021 svoj návrh na predĺženie väzby obvinených v kauze „Očistec“ o obrazovo-zvukové záznamy získané postupom podľa § 114 Trestného poriadku na základe príkazu sudcu pre prípravné konanie okresného súdu v inej trestnej veci, ktorú nedozoroval Úrad špeciálnej prokuratúry,” uviedol Úrad špeciálnej prokuratúry.

Záznam má byť akousi Gorilou 2. Podľa prokuratúry sa mali nahrávkou potvrdiť snahy viacerých osôb z prostredia politiky, podnikania a advokácie „ovplyvňovať trestné stíhania najzávažnejších trestných káuz, diskreditovať a kriminalizovať vyšetrovateľov NAKA a prokurátorov ÚŠP, ako aj úniky informácií od niektorých orgánov presadzovania práva nepovolaným osobám„. Len nedávno potvrdila nadácia Zastavme korupciu aj zarážajúce zistenia o byte Kaliňáka aj Fica.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: FB/Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...