Známa poslankyňa NR SR, ktorá sa preslávila ostrými výrokmi na pôde parlamentu, sa bude zrejme čoskoro vydávať. Na sociálnej sieti totiž oznámila zásnuby. Jej manželom sa tak stane podnikateľ a účinkujúci z niekdajšej populárnej šou Vyvolení!

Poslankyňa NR SR za SaS Jana Cigániková má obrovský dôvod na radosť. Tým je tentokrát krásny míľnik v súkromnom živote. Čiernovláska, ktorá sa preslávila ostrými výrokmi v parlamente a nedávno skritizovala náš školský systém, sa totiž bude vydávať!

Jej manželom sa pritom stane podnikateľ a bývalý účastník reality šou Vyvolení Daniel Bittó, s ktorým tvorí rozvedená kráska s dvomi synmi pár už niekoľko rokov. Na sociálnej sieti sa pochválila politička zásnubným prsteňom a ženám poslala jasný odkaz: „Sorry, kočky, už je len môj. Zasnúbená,“ zažartovala.

Pre Topky napokon prezradila aj romantické detaily priebehu sladkého okamihu, kedy jej odrazu čašník v podniku priniesol škatuľku s prsteňom: „Zakryla som si tvár, aby som udržala emócie. Nepodarilo sa, rozplakala som sa od šťastia ako malé dieťa. Odokryla som si tvár a Dano už kľačal predo mnou. Ten najkrajší chlap na svete, ktorého úprimne milujem, predo mnou kľačal. Smiala som sa a plakala zároveň,“ dodáva natešene. V pozadí hrala ich obľúbená pesnička a obidvom sa triasli ruky aj hlasy.

Svadbu plánuje poslankyňa so svojím milovaným v septembri a už začínajú s prvými prípravami. A hoci má údajne Daniel komplikovanú povahu, spoločného života sa už nevie dočkať: „Teším sa na život s Danom, aj keď je to ten najkomplikovanejší chlap, akého poznám. Ani ja nie som zrovna jednoduchá, poznáme sa, hodíme sa k sebe. Bude to fajn,“ uzatvára čerstvú tému. Dvojici blahoželáme!

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/jankaciganikova