Zavraždená modelka a učiteľka angličtiny Viola M. bola nájdená pred dvomi týždňami neďaleko bratislavského mosta Apollo. Hoci brutálny incident prežila, zraneniam cestou do nemocnice podľahla. Na verejnosť sa teraz dostala jej posledná SMS, ktorú adresovala bývalému priateľovi.

Viola M. bola krásna a úspešná modelka, ktorá sa neskôr začala venovať učiteľstvu anglického jazyka. Tí, ktorí ju poznali, hovoria o kráske ako o usmiatej, srdečnej a láskavej žene a jej smrť si nevedia vysvetliť. Najnovšie však na povrch vyplávali nové informácie o tom, že modelka bola posledné štyri roky členkou Apoštolskej cirkvi, z ktorej plánovala odchod. Členov cirkevného spolku momentálne vypočúva polícia.

Slová hrôzy zverejnil na sociálnej sieti aj jej bývalý priateľ a model Tee Roy Tang, ktorý si s ňou vymenil SMS aj v osudný deň. Viola údajne chcela utiecť zo Slovenska a vrátiť sa k nemu do Austrálie: „Viola a ja sme tvorili pár približne 2 roky, obaja sme pracovali v modelingu a spoločne cestovali. Aj po rozchode sme ostali priateľmi a vždy sa mi ospravedlňovala za rozchod,“ píše.

O odpustenie za to, že sa s ním rozišla, žiadala modelka aj v deň svojej smrti: „A inak tomu nebolo ani vtedy. Chcela prísť za mnou do Austrálie na návštevu, ale ja som povedal nie. Posunul som sa v živote,“ zdôvodňuje fešák, pričom obaja sa z rozchodu spamätávali niekoľko rokov.

Teraz, keď sa dozvedel krutú správu, svoje rozhodnutie ľutuje: „Teraz tu sedím a rozmýšľam, že keby som jej dovolil prísť, možno by som zabránil hroznému koncu, ktorý nasledoval,“ dodáva so smútkom. Podľa informácií Plusky mal byť posledným, kto s Violou v nedeľu komunikoval. Polícia ho preto mala predvolať do Bratislavy, aby vypovedal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viola s Tee Royom na obálke časopisu v roku 2006, keď spolu robili modeling v Singapure

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Tee Roy Tang, Oscary Art, Oro by Unique