Hoci sa Lucie Bílá len nedávno pochválila svojím novým priateľom, zdá sa, že jej osud nie je ľahostajný. Napriek šťastiu, ktorým teraz speváčka oplýva, sa rozhodla uskutočniť rozhodujúci krok. Viedlo ju k tomu snáď niečo vážne?

Český týždenník Sedmička prekvapil čitateľov čerstvou informáciou o tom, že speváčka Lucie Bílá sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk a nevyhnúť sa myšlienkam na to najhoršie. Hoci práve prežíva šťastné obdobie po boku svojho mladšieho priateľa Radka Filipiho, vykonala rozhodujúci krok a podpísala závet. Speváčka vo svojej poslednej vôli uviedla aj to, kde by chcela byť pochovaná.

“Já mám pocit, že v naší zemi se o tom moc nemluví, ale ono to přece patří k životu, a když si uvědomíte, že jste tady jenom na návštěvě, tak si pak vážíte každého dne,” uviedla pre český magazín Bílá. To, či bolo jej rozhodnutie čisto náhodné, však už neprezradila.

Lucie Bílá je známa predovšetkým vďaka svojmu speváckemu talentu, ktorý jej vyhral už niekoľko ocenení zlatého Slávika, pričom dvanásťkrát sa stala absolútnou víťazkou tejto ankety. Takisto je držiteľkou cien hudobnej akadémie a na svojom konte má aj dve zlaté sošky Otto. Lucie sa totiž okrem spevu príležitostne vyskytá aj na obrazovkách vo filmoch, no diváci si ju môžu pamätať aj ako zhovievavú porotkyňu šou Česko Slovensko má talent. Dvakrát rozvedená spevácka diva má jedného syna Filipa a momentálne žije spoločne so svojím novým priateľom Radkom.

Zdroj: Tyden.cz, Wikipedia | Foto: Instagram