Šok pre fanúšikov: Markíza priznala, seriál Oteckovia definitívne KONČÍ!

Dátum:

Jeden z najúspešnejších formátov súčasnosti, ktorý vysielala TV Markíza od januára 2018, sa dlhé roky tešil priazni fanúšikov každý pracovný deň. Postupom času však sledovanosť niekdajšieho lídra na trhu upadala, pričom Oteckovia sa dostali do svojho finále. Ako totiž televízia priznala, rodinný seriál na ich obrazovkách končí!

Markizácky seriál Oteckovia sledovali deň čo deň všetky generácie divákov, ktorí si obľúbili nielen stálice domáceho šoubiznisu, ale aj mladé talenty. Oceňovaný projekt vznikol podľa čilskej predlohy, ktorá je adaptáciou argentínskeho formátu, pričom dodnes bolo natočených neuveriteľných 772 epizód.

Kým v úvode seriál sledoval osudy Braňa Deáka, Mareka Fašianga, Filipa Tůmu a Vladimíra Kobielskeho s ich televíznymi rodinami, neskôr sa do projektu na istý čas pridal aj obľúbený herec Ján Koleník. Po odchode seriálového Alexa prišiel medzi zabehnutých hercov David Žulčák, ktorý bol oteckom v rodine Veselých.

Okrem hlavných predstaviteľov sa v seriáli objavovalo množstvo „áčkových“ hviezd či mladých talentov, ktoré doslova vyrastali pred zrakmi televíznych divákov. „Seriál dospel do svojho finále, pre divákov však máme pripravené ešte jedno prekvapenie. Ďakujeme všetkým fanúšikom seriálu za priazeň, veľmi si ju vážime,“ povedala pre Markízu Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza a TV Nova.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/oteckovia.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...