Kapela, ktorú vytvorila megaúspešná a svetoznáma šou X-Factor už nie je päťčlenná, ako tvrdí jej názov. Fifth Harmony po necelých piatich rokoch opustila Camila Cabello. Zvyšné dievčatá asi budú musieť popremýšľať o novom názve svojej kapely.

[sociallocker]Podľa príspevku na Twitteri, štvorica dievčat z Fifth Harmony uviedla, že Camila Cabello končí svoje pôsobenie v kapele. Príspevok bol pridaný v pondelok a bol podpísaný členkami Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen a Lauren Jauregui.

Camila Cabello from Fifth Harmony
Camila Cabello from Fifth Harmony

“Po štyri a pol roku pôsobenia sme boli informované prostredníctvom jej zástupcov, že Camila sa rozhodla odísť z Fifth Harmony. Želáme jej všetko dobré,” takto začínal príspevok. Ally, Normani, Dinah a Lauren následne poďakovali fanúšikom a taktiež sľúbili, že skupina bude pokračovať aj naďalej.

“Vy “harmonizéri” ste boli s nami od začiatku, podporovali ste nás, radovali ste sa s nami, plakali, vyrástli ste s nami a s vašou láskou a podporou budeme pokračovať ďalej. S nadšením vyhlasujeme, že budeme pokračovať aj vo štvorici – Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane a Lauren Jauregui, pre našich fanúšikov. Sme štyri silné ženy, ktoré budú pokračovať ako Fifth Harmony.”

Pokračovali s tým, že: “Sme nadšené tým, čo nám prinesie budúcnosť a nemôžme sa dočkať, čo prinesie nový rok. “Harmonizéri” sme v tom spolu. Milujeme vás celým srdcom.”
Príspevok bol podpísaný takto: “S láskou Ally, Normani, Dinah and Lauren.”

fifth harmony

Camila v neskoršom príspevku reagovala prekvapene, pretože sa vraj s dievčatami počas turné často o takýchto veciach rozprávala. Je šokovaná vyhlásením, že sa to dozvedeli od jej zástupcov.

Dúfajme, že si to dievčatá medzi sebou vysvetlia a že budú spolu v budúcnosti ešte spolupracovať.

Zdroj: Teenvogue.com | Foto: Tumblr, Instagram
[/sociallocker]