Známu slovenskú influencerku čakalo nemilé prekvapenie. Na internete sa objavili jej zábery, kde ju môžeme vidieť bez vrchnej časti oblečenia. Úspešná kráska celú situáciu okamžite odkomunikovala na svojej sociálnej sieti a danú nepríjemnosť uviedla na pravú mieru.

Luciu Hruškovú pozná široká verejnosť skôr pod pseudonymom Lucypug. Milovníčka umenia si na sociálnych sieťach buduje impérium fanúšikov už od roku 2014, kedy natáčala zábavné videá s jej dnes už ex-partnerom Danielom „Gogom“ Štrauchom.

Sympatická tmavovláska sa najnovšie ocitla v nepríjemnej situácii kvôli fotografii, kde ju môžeme vidieť „hore bez“. Lucypug nenechala nič na náhodu a pred zrakom státisícov sledujúcich okamžite vysvetlila skutočnú pravdu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Toto, čo koluje na internete, tak len pre info… toto je originál,“ Hrušková zverejnila pôvodný záber, kde ju vidíme oblečenú bez náznaku odhalenia svojich predností. Týmto jednoduchým gestom dokázala, že pikantná foto šíriaca sa internetom je len plagiát s cieľom zdiskreditovať mladú dizajnérku.

Upravenú FOTO Lucypug nájdete >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lucypug, janahrmi