Ôsma séria tanečnej šou Let’s Dance začala veľkolepo, pričom diváci sa mohli tešiť na obľúbené celebrity, ktoré si obuli tanečné topánky. Samotný režisér Pepe Majeský sa však v týchto týždňoch musí poriadne zapotiť, keďže komplikácie sprevádzajú celú šou takmer od začiatku. Najnovšie prišla ďalšia rana!

Mnohých divákov zarmútilo, keď obľúbená speváčka Mária Čírová musela odstúpiť zo šou Let’s Dance kvôli natrhnutému medzirebrovému svalu. Fanúšikovia ju tak mohli vidieť na tanečnom parkete iba jediný raz. Jej náhradníkom sa napokon stal moderátor Vratko Sirági.

Následne prišla ďalšia nemilá správa, keďže tanečná partnerka Maria Cimarra sa nakazila koronavírusom. Žiaľ, Vanda Poláková nemôže pokračovať v šou a jej pozície sa zhostila Vanesa Indrová. COVID-19 napokon neobišiel ani slovenskú paralympioničku Henrietu Farkašovú.

36-ročná brunetka tak v štvrtom kole, ktoré bude venované láske, nevystúpi. Podľa jej slov sa momentálne necíti dobre. ,,Namiesto tréningov tak ležím doma v posteli a liečim sa. Je mi ľúto, že v nedeľu nebudem môcť tancovať. Kolegom však budem držať palce a fandiť im,” prezradila najúspešnejšia paralympionička v slovenskej histórii pre TV Markíza, pričom dúfa, že o pár dní bude schopná absolvovať ďalšie tanečné tréningy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Let´s Dance