Pred nemocnicou v Nitre došlo k šokujúcej udalosti. Prvého mája tam priviezli rómskeho vajdu rovno z oslavy, ktorej sa zúčastnil. Vtom sa však spustila poriadna mela a na mieste musela zasahovať aj polícia. 

Šok pred nemocnicou v Nitre! Prvého mája došlo pred nemocnicou, ktorá momentálne čelí škandálu kvôli operácii nesprávneho kolena, k nečakanému incidentu. Pred nemocnicu priviezli rómskeho vajdu, to však nebolo ani zďaleka všetko. Sprevádzať ho totiž mala aj pekne hlučná skupina asi 150 Rómov.

Vajdu priviezli priamo z nejakej oslavy, ktorú mali,” potvrdila pre Nový Čas hovorkyňa nemocnice Timková so slovami, že k incidentu došlo prvého mája asi o štvrtej popoludní. Skupina Rómov pritom neostala len nečinne stáť a pred kardiocentrom začali robiť bordel: “Odchádzal som z nemocnice a prišlo šialene rýchlo trúbiace auto a pred kardiocentrom vykladali z auta niekoho… za ruky, za nohy… bezvládneho… a potom to prišlo… cca 20 trúbiacich áut… rampu zlomili,” prehovoril očitý svedok.

Napokon musela na mieste zasahovať aj polícia, ktorá skupinu utíšila a držala pod kontrolou. Najšokujúcejší je ale záver celej akcie. Podľa hovorkyne nemocnice sa totiž vajda u nich napriek zdravotným problémom dlho neohrial. Po podstúpení všetkých vyšetrení mal byť hospitalizovaný, no on sa napokon rozhodol podpísať reverz a z nemocnice odišiel.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook