ŠOK! Rado tají 9-ročného syna: Exkluzívna spoveď expriateľky!

Dátum:

Tomu sa povie šok! Radovan Dulin, ktorý bol ešte pred Farmou šťastne zasnúbený s Ivanou, až doteraz tajil smutné tajomstvo. Vonku má totiž aj 9-ročného synčeka Lea, s ktorým sa ale roky nestretáva. Viac prezradila jeho bývalá priateľka Mirka.

Radovan Dulin, ktorý patrí na statku k najväčším Casanovom, je zrejme v realite celkom iný, ako o ňom vie verejnosť. Popradčan má mať blízko k farmárke Kike, ktorej vyznal lásku, a dokonca priznal, že si už vzťahom a citmi k snúbenici Ivke nie je istý. Najnovšie sa mal pod vplyvom alkoholu chcieť zblížiť aj s Barborou.

Ešte väčší šok nastal, keď sa na sociálnej sieti ozvala Radova bývalá priateľka Mirka. Tá nám totiž exkluzívne prezradila, že má s Radom 9-ročného synčeka, ktorého farmár celé roky nevidel: „Mali sme 5-ročný vzťah, v ktorom sme mali naplánovanú prácu, deti, svadbu… Keď sa malý narodil, boli sme šťastní a tešili sa obaja. No potom som zistila neveru z jeho strany a s malým som odišla. Po pár rokoch odišiel z Popradu aj Rado, ktorý mi zanechal na firme dlhy… Toto nám po ňom ostalo,“ začína nepríjemnú spoveď žena, ktorá sa okrem synčeka stará aj o ďalšie dieťa.

Rado mal pritom od partnerky odísť pre neveru v čase, keď mal malý len 4 mesiace. Odvtedy sa mali so synom stretnúť len jediný raz na náhodnej návšteve. Mirka žije aktuálne s partnerom, ktorého Leo považuje za svojho otca, pričom Radovu tvár ani nepozná: „Ani neprišiel za ním, hoci to nemal zakázané. Leo ho na Farme ani nespoznal, takže pre neho je to cudzí človek. Keď som mu ho ukázala na fotke počas Farmy, tak povedal, že je to ujo z Farmy :(. Vyrastal s otcom môjho druhého synčeka a práve jeho oslovuje tatík,“ priznáva.

Radovi ale posiela sympatická mama dvoch chlapcov napriek obrovským dlhom a nepeknej spomienke na neveru „veselý“ odkaz: „Aj napriek všetkému mu fandíme, mohol by mi potom pomôcť splatiť dlhy,“ smeje sa. Zdá sa, že takmer rovnaký scenár postihol aj súčasnú snúbenicu, ktorá sa zrejme vďaka Farme dozvedá nepríjemné informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vie o Radovom 9-ročnom synovi súčasná snúbenica?

Zdroj: Mirka M. │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/ivka.b

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...