Rebeka Hlavatá a Richard Kuľko sa na seba doslova vrhli hneď ako Nikol Fridrichová opustila statok. Naštvaná a sklamaná farmárka však dvojici všetko vytmavila naživo aj pred kamerami. Teraz má ale pre sokyňu ešte tvrdší odkaz, ozval sa jej totiž Rebekin priateľ, ktorý ju čakal vonku.

Keď Nikol opúšťala Farmu a sťahovala sa v tichosti do Chalúpky, netušila, že jej farmársky partner Heňo a najlepšia kamarátka Rebeka to roztočia len pár hodín po vypadnutí. Naštvaná a sklamaná Bratislavčanka však už dvojici povedala svoje priamo na statku, no aj pred kamerami či z domu. Na Heňa vyzradila tajomstvo o tom, že ju registroval už pred začatím Farmy.

A hoci Nikole naložila vo Farma Xtra exfarmárka Lula, 32-ročná tigrica má aj nežnú a nápomocnú stránku osobnosti, ktorú odhalila nečakane Miriam Kalisová. Výrazná farmárka však v najnovšom rozhovore pritvrdila a opäť to vytmavila Heňovi, no najmä Rebeke: “Mám pocit, že niektorí ľudia nemajú chrbtovú kosť. Vedľa nás spávala s Erikom, vedela všetko, čo bolo medzi nami.. Ja teda neviem, či má to dievča nejakú úchylku, ale nech sa páči. Neviem, čo je toto za charakter,” pohoršuje sa pre Topky Nikol, ktorá sa s rivalkou stretne na semifinále šou.

Ešte oveľa šokujúcejšie ale bolo, keď odhalila, že ju skontaktoval priateľ Rebeky, ktorý Galantčanku čaká doma. Podľa ostrých slov Nikoly je zjavné, že mužovi Farma otvorila oči a ich vzťah tak bude už čoskoro minulosťou: “Kontaktoval ma a myslím si, že keď vyjde (Rebeka, pozn.red.), už nebude mať frajera,” smeje sa. Odkaz poslala aj Rebekinmu adminovi, ktorý spravuje farmárkin Instagram so slovami, aby vážil slová, keďže aj oni sa v semifinále stretnú a nebude mať možnosť schovať sa za internet.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikol skontaktoval Rebekin priateľ, ktorý doma všetko videl
Rebeka vraj bude po odchode z Farmy single

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/nikki_fridrich, rebihlavata, Televízia Markíza