Poslankyňa Romana Tabák sa pred vstupom do politiky venovala tenisu, no isté obdobie jej bol taktiež blízky svet modelingu. Dokonca sa dostala ako tínedžerka do jojkárskej reality šou Hľadá sa supermodelka, z ktorej napokon odstúpila už v druhom kole. Počas rozbiehajúcej sa kariéry však stihla zahviezdiť na titulke časopisu.

Romana Tabák pôsobí v parlamente ako poslankyňa za Sme rodina, hoci do volieb išla spolu s Igorom Matovičom a jeho hnutím OĽaNO. Pred vstupom do politiky sa aktívne venovala tenisu, no jej kariéru náhle ukončilo ochorenie lymskej boreliózy.

Okrem toho jej však bol ako 15-ročnej blízky aj svet modelingu, kde sa dokonca istú dobu snažila úspešne preraziť. Romana sa pred pätnástimi rokmi zúčastnila reality šou televízie JOJ s názvom Hľadá sa supermodelka, kde sa o mladú Tabák v tom čase mentorsky starala Simona Krainová. Politička to priznala na sociálnej sieti a zverejnila aj fotografie z tohto obdobia.

Romana napokon z donútenia odstúpila v súťaži v druhom kole, keďže jej otec bol od začiatku proti tomuto rozhodnutiu. Podporu našla len u svojej mamy, no nakoniec odišla, pričom jej hrozila mastná pokuta z televízie za porušenie zmluvy. Spolu s ďalšími dievčatami a nádejnými modelkami sa však stihala stať hviezdou tínedžerského časopisu, keď sa objavila na titulnej fotke. Politička má k móde a oblečeniu blízko dodnes, čo opakovane predviedla na spoločenských akciách či na filmovom festivale v Karlových Varoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Romana Tabak