Ne verejnosť sa dostala zo sveta slovenského šoubiznisu poriadne prekvapivá správa. Dvojica Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka tvorili až doposiaľ zamilovanú dvojicu, ktorá spolu vychovávala ročnú dcérku Lindu. Tomu je však, bohužiaľ, koniec.

Twiinska Daniela Nízlová (35) a úspešný futbalista Stanislav Lobotka (26) tvorili až doposiaľ zamilovaný a šťastný pár. Spoločne tiež vychovávajú ročnú dcérku Lindu, ktorá sa dvojici narodila v januári 2020. O to viac je šokujúca správa o ich čerstvom rozchode.

Športovec, ktorý žije a pôsobí v talianskom Neapole, potvrdil stručne neradostnú novinu: “Je to pravda, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, je to moje súkromie,” uviedol krátko pre Nový Čas.

Ešte pred pár mesiacmi pritom speváčka hovorila natešene o tom, že snívajú o väčšej rodine a ďalšom potomkovi. Nevedno, čo sa za tú chvíľku v ich vzťahu udialo, no je zjavné, že problémy ich lásku prevalcovali. Danielina sestra Veronika len pred pár dňami porodila dcérku Neu, no aj ona je aktuálne single a dievčatko vychováva sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/danielatwiins