Známy elitný expolicajt a exriaditeľ NAKA Branislav Zurian bol v roku 2021 po odchode z funkcie obvinený zo zneužitia právomoci verejného činiteľa a z ohrozenia dôvernej skutočnosti, no Generálna prokuratúra obvinenie zrušila. Taktiež sa objavil na videu s Dianou Santusovou. Teraz ho čitateľ odfotil na lyžovačke s exministerkou Denisou Sakovou (Hlas). 

Bývalý riaditeľ NAKA Branislav Zurian bol napriek zbaveniu obvinení Generálnou prokuratúrou zachytený v roku 2021 na zvláštnom videu. Na záberoch sa vyšetrovateľka Diana Santusová z inšpekcie vedenej proti vyšetrovateľokm NAKA okolo Jána Čurillu vybrala na parkovisku k SUV vozidlu. Po čase k rovnakému automobilu podišiel Zurian a po vystúpení Santusovej nastúpil. Santusovej tím a Čurillov tím majú vzájomný konflikt, ktorý je stále predmetom vyšetrovania.

Samotná Saková, v minulosti ministerka vnútra, vtedy Santusovú a jej pracovný postup bránila aj v statuse na sociálnej sieti. Rovnako sa vyjadrila i na adresu Zuriana, ktorého označila za “čestného a mimoriadne schopného policajta”. Vtedy nikto netušil, že sa Saková so Zurianom poznajú aj bližšie. Ako totiž uviedol istý čitateľ pre Plus 7 dní, v piatok v ranných hodinách sa mu podarilo dvojicu odfotiť počas lyžovačky v talianskych Alpách, foto >>> TU <<<.

Zurian týždenníku potvrdil, že sa v Alpách naozaj nachádza a zmienil sa aj o Sakovej. “Na lyžovačku ma vytiahla partia bývalých policajtov. Vedeli, čo sa okolo mňa deje… Kamaráti chceli, aby som prišiel na iné myšlienky a vymysleli štvordňový výlet,” uviedol expolicajt, ktorý tvrdí, že čelí vyhrážkam a dodal, že Saková so synom a jej kamarátmi sa s nimi následne spojila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Denisa Saková, Televízia Markíza