ŠOK: Saková (Hlas) odfotená na lyžovačke s expolicajtom z kauzy…!

Dátum:

Známy elitný expolicajt a exriaditeľ NAKA Branislav Zurian bol v roku 2021 po odchode z funkcie obvinený zo zneužitia právomoci verejného činiteľa a z ohrozenia dôvernej skutočnosti, no Generálna prokuratúra obvinenie zrušila. Taktiež sa objavil na videu s Dianou Santusovou. Teraz ho čitateľ odfotil na lyžovačke s exministerkou Denisou Sakovou (Hlas). 

Bývalý riaditeľ NAKA Branislav Zurian bol napriek zbaveniu obvinení Generálnou prokuratúrou zachytený v roku 2021 na zvláštnom videu. Na záberoch sa vyšetrovateľka Diana Santusová z inšpekcie vedenej proti vyšetrovateľokm NAKA okolo Jána Čurillu vybrala na parkovisku k SUV vozidlu. Po čase k rovnakému automobilu podišiel Zurian a po vystúpení Santusovej nastúpil. Santusovej tím a Čurillov tím majú vzájomný konflikt, ktorý je stále predmetom vyšetrovania.

Samotná Saková, v minulosti ministerka vnútra, vtedy Santusovú a jej pracovný postup bránila aj v statuse na sociálnej sieti. Rovnako sa vyjadrila i na adresu Zuriana, ktorého označila za „čestného a mimoriadne schopného policajta“. Vtedy nikto netušil, že sa Saková so Zurianom poznajú aj bližšie. Ako totiž uviedol istý čitateľ pre Plus 7 dní, v piatok v ranných hodinách sa mu podarilo dvojicu odfotiť počas lyžovačky v talianskych Alpách, foto >>> TU <<<.

Zurian týždenníku potvrdil, že sa v Alpách naozaj nachádza a zmienil sa aj o Sakovej. „Na lyžovačku ma vytiahla partia bývalých policajtov. Vedeli, čo sa okolo mňa deje… Kamaráti chceli, aby som prišiel na iné myšlienky a vymysleli štvordňový výlet,“ uviedol expolicajt, ktorý tvrdí, že čelí vyhrážkam a dodal, že Saková so synom a jej kamarátmi sa s nimi následne spojila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Denisa Saková, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...