Slovenská verejnosť je doslova šokovaná prípadom, ktorý sa odohral v piatok v neskorých večerných hodinách. Skupina 15 mužov vtrhla na pozemok poslanca, kde ho napadli tak surovým spôsobom, že muž skončil v nemocnici vo vážnom stave.

Otrasný prípad sa stal v obci Brzotín neďaleko Rožňavy. Skupina 15 mužov vtrhla podľa informácii TV Joj v piatok v noci na pozemok miestneho poslanca Szilarda a surovo ho napadli. Starosta tvrdí, že útočníci mali byť údajne vyzbrojení basebalovými palicami aj dlažobnými kockami. Nič netušiaci muž skončil po hroznom útoku v košickej nemocnici vo vážnom stave.

Poslanec bol privezený s ťažkými poraneniami hlavy a bol dezorientovaný. Momentálne má za sebou dve operácie hlavy a podľa slov rodiny je mimo ohrozenia života. Na kameru sa však rodinní príslušníci zo strachu odmietali vyjadrovať. K útoku pritom došlo pred domom poslanca priamo pred očami jeho vydesenej manželky aj svokry, pričom v dome boli i dve maloleté deti.

Polícia v týchto dňoch zisťuje, či stála za útokom práca inak nekonfliktného poslanca alebo bol dôvod napadnutia iný: “Vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestné činy porušovanie domovej slobody a ublíženie na zdraví spáchaných formou spolupáchateľstva,” dodala hovorkyňa KR PZ Košice Jana Mesárová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Tv Joj