Známy slovenský raper, ktorý má na YouTube státisíce vzhliadnutí na svojich videách, lieta v poriadne veľkom probléme. Na súde, ktorý sa konal pred pár dňami, sa totiž priznal k závažnej trestnej činnosti. V minulosti mal roky pôsobiť ako díler metam*etamínu.

Slovenský raper Pavol Mlynárik, ktorý na hudobnej scéne vystupoval ako Palermo, má poriadny problém. Už minulý rok ho polícia obvinila v rámci skupinovej akcie Venal 6, pri ktorej zadržali aj expartnera Marianny Ďurianovej, Romana Doležaja. V tom čase sa Mlynárik nachádzal na Malte, no napokon skončil v rukách polície.

Po roku sa dostal spolu s ďalšími pred súd, ktorý sa konal len pred niekoľkými dňami. Práve v súdnej sieni sa odhalilo, že v starších výpovediach sa 36-ročný raper priznal k dílerstvu drog. Metam*etamín mal pritom ešte v roku 2011 distribuovať k ďalším predajcom, ktorí drogy dodávali konečným spotrebiteľom.

Ako uvádza portál Noviny, mesačne mal predať od 100 do 300 gramov, no s dílerstvom už pred viacerými rokmi skončil, keďže sa mienil venovať len hudbe. Priznanie sa je síce poľahčujúcou okolnosťou, no hudobníkovi hrozí 15 až 25 rokov za mrežami. Pojednávanie bolo odročené na 9. augusta. Ďalší slovenský hudobník zo známej skupiny Cico Band zas pod vplyvom alkoholu spôsobil nehodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky, MV SR, YT/PalermoTV