Diagnóza sa opakuje, po štyroch rokoch Johnovi opäť objavili nádor. Napriek tomu sa anglický spevák vyjadril, že sa cíti dobre. Zároveň zverejnením svojej diagnózy dúfa, že informácia o ochorení sa rozšíri medzi ľudí a nezanedbajú skoré vyšetrenie. Prečítajte si jeho úprimné vyjadrenie.

[sociallocker]Britský spevák John Newman odštartoval svoju hudobnú kariéru v spolupráci s kapelou Rudimental. Jeho pieseň Love me again vystrelila na prvú priečku britského rebríčka v časoch jeho sólovej kariéry. Doteraz vydal dva albumy.

John sa priznal, že nádor mu našli začiatkom augusta. Nie je to však po prvýkrát, keď v roku 2012 prichádzal o zrak, našli mu nádor na mozgu tiež. Ten bol našťastie nezhubný, takže stačilo ho vyoperovať. Diagnóza zo začiatku mesiaca znie ale horšie, nádor obsahuje aj rakovinotvorné bunky, takže po operácii bude musieť spevák podstúpiť aj rádioterapiu.

“Som na tom absolútne dobre, monitorujú ma. Neprestanem tvoriť hudbu, bez ohľadu na to, koľko rádioterapie budem musieť absolvovať. Nebudem však už naživo vystupovať, pretože prejsť si niečím takým ma veľmi vyčerpáva. Síce to teraz vravím, ale pravdepodobne dôjde k tomu, že mi koncertovanie bude príliš chýbať,” povedal spevák.

Napriek svojmu zdravotnému stavu, sa mladý Brit zúčastnil festivalu Sziget a pesnička Save The Last Dance tam mala premiéru. Zložil ju práve na základe zdravotného stavu, v ktorom sa nachádza. Takto sa o nej vyjadril: “Bolo skvelé postaviť sa a vykričať sa zo svojich problémov. Je to úžasný pocit, pretože vám to pomáha udržať si pozitívny prístup.” Johnovi držíme palce, nech sa skoro uzdraví!

https://www.instagram.com/p/BIu0fZEB6RK/?taken-by=johnnewmanmusic

 

https://www.instagram.com/p/BHQfCoPhjPl/?taken-by=johnnewmanmusic

 

https://www.instagram.com/p/BD0xV9CJOTy/?taken-by=johnnewmanmusic

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]