Politická scéna, Threema a vyšetrovanie vraždy vyplavuje stále nové a šokujúce skutočnosti z pozadia mocných tejto krajiny. Najnovšie sa o rozruch postarala Jankovskej sestra Andrea Haitová, ktorá pracuje na súde a priznala, že pred rokmi mala románik s Kaliňákom.

Od vraždy novinára a jeho snúbenice sa neprestávajú na povrch vyplavovať nové a nové škandalózne informácie. Odvolávaniu čelí už niekoľko týždňov aj Martin Glváč (Smer-SD), ktorý mal vo veľkom komunikovať s obvineným Mariánom Kočnerom. Aktuálne sa čaká na ďalšiu schôdzu NRSR, pričom opozícia sa pri odvolávaní spolieha na podporu koaličnej strany Most-Híd.

Škandalózne odhalenia sa ale objavili aj v radoch sudcov, pričom polícia zhabala mobily viacerým aktérom, vrátane Moniky Jankovskej a jej sestry, sudkyne Andrey Haitovej, ktorí majú byť podozriví z korupcie. Haitová musí aktuálne vysvetľovať chybné údaje vo svojom životopise, kde si uviedla štúdium na gymnáziu, hoci v skutočnosti absolvovala strednú zdravotnícku školu.

Sestra Jankovskej ale odpovedala aj na oveľa chúlostivejšiu otázku. Priznala, že v roku 2002 až 2003 mala mať niekoľkomesačný vzťah so smeráckym exministrom vnútra Robertom Kaliňákom, s ktorým sa poznala už od vysokej školy. S vysoko postaveným politikom, ktorý randil svojho času aj s Adelou Vinczeovou, si mala vyraziť aj na dovolenku v Dubaji. “Na uvedenú dovolenku ma pán Kaliňák pozval a išli sme sami ako pár,“ uviedla podľa Denníka N. Touto odpoveďou chcela zároveň zamietnuť otázku, či sa v tom čase nachádzali s nimi aj Kočnerovci, Fedor Flašík a Monika Beňová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Tódová na Facebooku zverejnila slová Jankovskej sestry Haitovej, ktorá priznala niekoľkomesačný vzťah s Kaliňákom.
Kaliňák je dnes už vyše 10 rokov šťastne ženatý s manželkou Zuzanou Konečnou

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: Facebook/Robert Kaliňák, Monika Tódová, YouTube/SME