Tak toto by čakal na východe Slovenska len málokto! Ako informoval na sociálnej sieti prekvapených fanúšikov primátor Michaloviec Miroslav Dufinec, do našej krajiny zavítal na krátku návštevu svetoznámy a obľúbený herec, ktorý zahviezdil v množstve filmov.

Medzinárodné hviezdy sa na Slovensku neobjavujú na dennom poriadku. Ak sa tak však udeje, väčšinou sa ubytujú v hlavnom meste. Tentokrát ale došlo k načakanému javu, keď sa herec svetového formátu zjavil na východe Slovenska v Michalovciach.

Jean Claude van Damme, ktorý má za sebou desiatky filmov, ako i účinkovanie v seriáloch, si podal ruku s primátorom Michaloviec Miroslavom Dufincom. Navštívil taktiež mestský úrad, kde sa podpísal do pamätnej knihy návštev. “Keďže tento človek, nie je len úspešný herec, ale vo veľkej miere sa venuje šíreniu osvety a propagácii športu a bojových umení, veríme, že jeho najbližšia návšteva bude spojená so zaujímavým projektom, na ktorom už teraz pracujeme,” naznačil primátor ďalšiu spoluprácu.

Van Damme prišiel na Slovensko z vojnou zasiahnutej Ukrajiny, kde navštívil Užhorod. Herec mal stráviť čas aj na súkromnej klinike, pričom na sociálnej sieti zverejnil spoločný záber lekár Mikle Jeršov. Hoci sa oficiálne nevie, čo robila hollywoodska hviezda v nemocnici, podľa zákulisných informácií sa mu malo spraviť nevoľno. Ukrajinu nedávno navštívila aj trojica slovenských ministrov, pričom prezident Zelenskyj nám poslal jasný odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Miroslav Dufinec – primátor mesta Michalovce, Twitter