Šport ŠOK! Svetoznámy šampión skolaboval: Dostal INFARKT!

ŠOK! Svetoznámy šampión skolaboval: Dostal INFARKT!

Svetoznámy šampión v krasokorčuľovaní Jevgenij Pljuščenko mal pred pár dňami náhle skolabovať a skončiť v nemocnici. Podľa dostupných informácií mal 39-ročný športovec prekonať infarkt. Jeho manželka však bola najviac zhrozená z celkom inej veci.

Jevgenij Pljuščenko patrí k najslávnejším krasokorčuliarom sveta. Ruská hviezda však mala podľa informácií TheNationUpdate náhle skolabovať ešte 1. júna počas módnej prehliadky v Moskve. Zdravotné problémy súviseli s jeho srdcom a podľa všetkého mal prekonať vo svojich 39 rokoch infarkt.

Dvojnásobný olympijský šampión o incidente prehovoril v televízii NTV v programe „Tomu neuveríš!“. Krasokorčuliar mal pritom už 4. júna, krátko po kolapse, zabávať fanúšikov na korčuliach, a dokonca na druhý deň hral podľa svojich slov veselo hokej.

Ako prezradil, jeho manželku Janu najviac nahnevalo a pobúrilo čosi celkom iné. Ruskí novinári totiž uviedli, že Jevgenij sa do nemocnice nechal odviezť taxíkom. Práve to sa stalo tŕňom v oku športovcovej drahej. „Kríza je kríza, samozrejme, ale taxíkom ešte rozhodne nejazdíme! To je priam vtipné,“ uviedla. Informáciu vyvrátil aj šampión: „Áno, mám veľký vozový park. Už 20 rokov nejazdím taxíkom!“ dodal. Pľujščenko patrí taktiež k dlhoročným priaznivcom Vladimira Putina, kým na Slovensku jeho popularita od invázie na Ukrajine klesá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: thenationupadte.com │ Foto: YT/Olympics

Exit mobile version