Zsuzsová, ktorá je obvinená vo viacerých kauzách, mala v minulosti pôsobiť ako volavka. Hoci na vypisovanie s vplyvnými politikmi používala upravené fotografie modeliek zo sociálnych sietí, aj sama bola kedysi pohľadná žena. Tento neuveriteľný záber je toho dôkazom!

Ešte nedávno obvinená Alena Zsuzsová, ktorú ale čakajú ďalšie súdne procesy vo veci prípravy vrážd, sa stala pre Slovensko známou až po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Kočner mal okrem iného využívať jej služby volavky, pričom na smskovanie a posielanie si fotiek zlákala Glváča, no aj Danka, ktorý prehovoril o lascívnej komunikácií.

Zsuzsová pritom používala namiesto reálnych fotiek upravené zábery krásnych modeliek s výrazným dekoltom. Jej pravá identita, ktorú ešte počas predvolania na súd skrývala za dlhé príčesky, vyšla najavo až po čase. Mnoho ľudí ostalo poriadne prekvapených zo skutočnej podoby ženy, ktorá mala loviť a očarovať vplyvné politické mená.

Volavka z Komárna ale ešte pred väzbou patrila k pohľadným ženám so súmernou tvárou a výraznými črtami. Záber, ktorý zverejnila Pluska, je prinajmenšom šokujúci. Veď uznajte sami, spoznali by ste Zsuzsovú na fotografii spred rokov?

Takto vyzerala Zsuzsová kedysi, foto >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/SME, Televízia Markíza