Legendárna speváčka Whitney Houston zomrela v roku 2012 a jej dcéra Bobbi Kristina o tri roky neskôr. Ich telá však teraz musia vybrať z hrobu, aby sa dokázalo, že speváčka i jej dcéra boli zavraždené. Vrahom oboch žien mal byť ten istý človek!

[sociallocker]Whitney Houston zomrela vo februári 2012 a oficiálne zdroje vtedy tvrdili, že smrť na speváčku čakala vo vani a dôvodom jej skonu malo byť predávkovanie liekmi a drogami. S touto verziou bol prípad jej úmrtia uzavretý. O tri roky neskôr, konkrétne v júli 2015, podobným spôsobom prišla o život aj Bobbi Kristina, dcéra Whitney Houston. Pred pár dňami však svetoznámy portál Globe Magazine priniesol šokujúcu informáciu. Najbližšia rodina speváčky a jej dcéry, je presvedčená, že obe ženy boli zavraždené a v oboch prípadoch vraždil ten istý páchateľ!

clipboard02

Spomínaný portál uviedol, že rodina súhlasila s tým, že telá Whitney Houston a jej dcéry budú vykopané z hrobu, aby sa mohlo preukázať, že ich smrť nebola nešťastnou náhodou, ale vraždou. Obe boli totiž krátko pred svojím posledným výdychom zbité a doudierané. Rodina je presvedčená o tom, že vrahom je Nick Gordon, niekdajší priateľ Bobbi Kristiny. Vykopanie tiel z hrobov to vraj môže dokázať. O ďalšom priebehu tohto šokujúceho prípadu vás samozrejme, budeme informovať.

Whitney Houston – I Will Always Love You

Zdroj: Globemagazine.com | Video: YouTube | Foto: Facebook, Instagram, YouTube
[/sociallocker]