Len pred okamihom informovala TV JOJ o šokujúcom prípade z Bernolákova, kde bolo v ilegálnom hrobe objavené telo doposiaľ neznámeho muža. Zosnulého našiel v nedeľu (19. marca) počas prechádzky psíčkar, ktorý okamžite privolal políciu.

Kriminálka sa aktuálne zaoberá šokujúcim prípadom z Bernolákova, kde našli v približne metrovej hĺbke telo muža v strednom veku. Mŕtvy mal mať na sebe iba trenírky, pričom provizórny hrob bol zasypaný hlinou, zahádzaný konármi a lístím. Ako uvádzajú noviny.sk, obeť bola na mieste niekoľko týždňov, maximálne mesiacov, kým niektoré jej časti boli ohlodané zvieratami.

Nález oznámil polícii psíčkar ešte v nedeľu večer, keď si počas prechádzky všimol, že zo zeme trčí časť ľudského tela. “Zo strany policajného vyšetrovateľa bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,” uviedol hovorca KR PZ v Bratislave Michal Szeiff.

Podľa predbežnách informácii mal muž, ktorého predpokladanú totožnosť potvrdia až DNA testy, zomrieť násilnou smrťou, kým momentálne prebieha pitva. “Bližšie informácie vzhľadom na v súčasnosti prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné k prípadu poskytnúť,” dodal Szeiff.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: noviny.sk