Len nedávno prišla z českého šoubiznisu zarmucujúca správa o náhlom úmrtí populárneho DJ-a, ktorý sa kamarátil aj s Darou Rolins. Najnovšie zažil šok český parlament. Známy a kontroverzný exposlanec, ktorý má na krku závažné obvinenia, sa mal totiž pokúsiť o samovraždu. 

Českou politickou scénou, no aj verejnosťou otriasla pred pár hodinami šokujúca správa. Len 25-ročný Dominik Feri si mal podľa informácií Blesku siahnuť na život. Exposlanca po incidente záchranári previezli v sobotu poobede z pražského Žižkova do nemocnice. Bývalý politik si mal spôsobiť viaceré bodné zranenia na bruchu.

Správu potvrdila taktiež hovorkyňa pražskej záchranky Jana Poštová. Rovnako policajný hovorca Jan Rybanský doplnil, že v byte na Kubelíkovej ulici sa muž pokúsil o samovraždu, pričom prípadom sa už zaoberajú kriminalisti. Skoré zotavenie Ferimu poprial medzi inými i bývalý kolega zo strany Miroslav Kalousek.

Exposlanec pritom opustil politiku v marci tohto roka po tom, čo mu bolo vznesené obvinenie zo znásilnenia. V prípade dokázania viny mu hrozí až desať rokov za mrežami. Stíhaný je však aj pre trestný čin spáchaný na dieťati. Servery DeníkN a Alarm zverejnili taktiež svedectvá viacerých žien, ktoré prehovorili o znásilnení či verejnej dehonestácii. Poslanec obvinenia odmietol, no zo strany vystúpil po tom, ako bol k tomu vyzvaný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: CNN Prima NEWS, Show Jana Krause