Známy český režisér a scenárista si prešiel so svojou partnerkou, s ktorou vychováva spoločného synčeka, poriadne turbulentným obdobím. Ako sa prevalilo, neverník sa mal dať dokopy so seriálovou herečkou. Po krátkej dobe sa však podľa všetkého vracia k svojej pôvodnej partnerke.

Český režisér a scenárista Petr Kolečko stojí za mimoriadne úspešným seriálom Slunečná. V súkromnom živote mal tvoriť harmonický zväzok s bývalou misskou Anetou Vignerovou, s ktorou vychováva synčeka. Všetko však malo spadnúť vo chvíli, keď sa neverník rozhodol začať si románik s hereckou kolegyňou Denisou Nesvačilovou.

Kolečko po prevalení tvrdil, že si mal s Anetou prechádzať krízou s nezadržateľným rozchodom, no tá jeho slová poprela. Exmisska sa napokon rozhodla postaviť na vlastné nohy, starala sa o syna a zháňala si nové bývanie, zatiaľ čo Petr sa s milenkou ukazoval už i na verejnosti.

Pred pár dňami však došlo k nečakanému zvratu, keď sa portálu Extra podarilo zachytiť zábery režiséra počas romantického večera opäť so svojou partnerkou Anetou. Samotný Petr si pre televíziu Prima nečakane priznal chybu: „Vážim si to, že k sebe s Anetou po tom všetkom nachádzame opäť cestu a dokážeme sa mať radi. Vážim si aj jej statočnosť v poslednej dobe. Uvedomil som si, že rodina je to najcennejšie a verím, že zas budeme rodina,“ uviedol svoje plány. Len pred pár dňami krachlo po 30 rokoch manželstvo známemu hercovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: YT/7 pádů Honzy Dědka, EXTRA.CZ