Známy český moderátor si vzal za manžela iného muža. Na dovolenke v Tibete si nechali posvätiť svoj vzťah a nakoniec to zlegalizovali aj v Česku. 

[sociallocker]Český moderátor Karel Voříšek aktuálne pôsobí v televízii Prima, predtým ho diváci mohli vidieť v spravodajstve TV NOVA. Už trinásť rokov tvorí vzťah s iným chlapom. Ten je od neho mladší o 16 rokov a tiež sa pohybuje v mediálnej oblasti. Jeho už manžel Vladimír Řepka je aktuálne hovorcom pražského magistrátu, v minulosti bol rozhlasovým moderátorom či hovorcom ministerstva vnútra. Blesk.cz priniesol informáciu, že pred pár mesiacmi si na dovolenke v Tibete nechali posvätiť svoj vzťah.

11828753_927836807259987_1642633219449220169_n
Karel Voříšek je v Česku veľmi obľúbený

Ten po príchode zlegalizovali aj pred úradmi u našich západných susedov. Moderátora prezradil prsteň. “Prosím vás, nosím ho už sedem mesiacov. To ste si všimli až teraz?” zareagoval pohotovo pre Blesk Karel Voříšek. Ich vzťah, ktorý bol vraj verejným tajomstvom tak spečatili po trinástich rokoch v októbri. Ako to spolu tomuto českému páriku pristane si môžete pozrieť TU.

Vladimír Řepka je aktuálne hovorcom pražského magistrátu

Zdroj: blesk.cz | Foto: commons.wikimedia.org, flickr.com, Facebook [/sociallocker]