Verejnosť ich vnímala ako jeden z najstabilnejších párov česko-slovenského šoubiznisu. Takmer po piatich rokoch od svadby sa však nad ich vzťahom vzniesol čierny mrak a v ich domácnosti sa má skloňovať dokonca rozvod.

Český portál Aha! informuje o údajne neidylickom napredovaní známeho páru. Spevák a herec Vojta Dyk (38) a herečka Tatiana Dyková (45), ktorí si v máji 2018 v tajnosti povedali svoje áno, vraj už dlhšie prežívajú krízu.

rozvod

Umelci majú prekonávať jednu prekážku za druhou a že to u nich nie je ružové, dokazujú aj slová mamičky dvoch synov z predchádzajúceho vzťahu. ,,Teraz som v depe a rozhodujem sa, po akých koľajách sa vydám. Cítim, že je dôležité venovať sa sama sebe. Je ťažké o tom hovoriť, ale zároveň mám pocit, že stačí naznačiť a ženy vedia, čo tým myslím,” vyjadrila sa pre Aha! ešte v lete Tatiana.

Ako sa ale zdá, celebritné manželstvo ten správny smer nenabralo. Vojta údajne na rodinu nemá čas, večery trávi vystupovaním a po nich sa domov neponáhľa. Okrem toho má mať na krku románik s kolegyňou Beátou Kaňokovou, pričom veľké sympatie mal prechovávať aj k mladšej herečke z divadla v Karlíně, odkiaľ už odišiel.

Dvojica sa k situácii nevyjadruje, no podľa svedkov je u Dykovcov rozvod na spadnutie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Frekvence 1 🎧 (@frekvence1)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Dyková (@tatiana_dykova_fanklub)

Zdroj: Aha! | Foto: Instagram/vojtechdyk_bsideband