Českým a slovenským šoubiznisom otriasa obrovská tragédia. Vo veku 40 rokov zomrela speváčka Victoria Velvet, ktorú zavraždil vlastný manžel, a to pred zrakmi ich malých detí. Potom spáchal samovraždu aj on.

11. júna David Thomas Blyth pripravil o život svoju vlastnú manželku, s ktorou boli zobratí desať rokov a vychovávali spolu tri deti. To najmladšie prišlo na svet v roku 2020. Ide o speváčku s českými koreňmi Victoriu Velvet Blyth.

Tragédia sa stala vo vile v Ankare, kde rodina žila. Podľa tureckého webu Hurryiet vražde predchádzala hádka, ktorú mali spôsobiť správy v mobile 40-ročnej umelkyne. Po tom, čo bola Victoria zastrelená, jej manžel zabil aj seba. Po celý čas mali byť doma aj deti, pričom práve najstarší syn privolal pomoc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚.𝐜𝐳 (@extra.cz)

Speváčka, ktorej mama pochádza z Argentíny a otec z Česka, žila dlhé roky u našich bratov. Správa o jej smrti tak zasiahla mnohé osobností, ktoré s ňou spolupracovali.

,,Toto je tragédia, ktorá nemá v našej brandži obdobu. Viktóriu som osobne poznal a bola to fantastická profesionálka a predovšetkým kvalitný a slušný človek. Cítim neopísateľný smútok a neznesiteľnú nespravodlivosť voči jej osudu. Aj cez všetku zlosť a bezmocnosť, čo sa kvôli tomu vo mne hromadí, prajem si z hĺbky svojho srdce… nech jej duša nájde pokoj,”  zanechal na Instagrame hudobník Ondřej Brzobohatý.

 „Victoria!!! Nechcem tomu veriť. Dávajte na seba aj svojich blízkych pozor,“ zanechal na Facebooku šokovaný Jaro Slávik. Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚.𝐜𝐳 (@extra.cz)

Zdroj: Hurryiet, Instagram/brzobohatyondrejofficial, Facebook/Jaro Slavik | Foto: Instagram/skramusky