Politika ŠOK v parlamente: Opozícia neprišla na rokovania!

ŠOK v parlamente: Opozícia neprišla na rokovania!

Po tom, čo bol potvrdený koronavírus u poslanca Kotlebu a ďalších, boli rokovania v Národnej rade prerušené. Dnes sa však mali všetci vrátiť na svoje stoličky, no takmer celá opozícia chýbala a miesta pre poslancov Hlasu, Smeru či ĽSNS tak zívali prázdnotou.

Poslanec Marian Kotleba uviedol na sociálnej sieti, že mu bol potvrdený koronavírus a následne po pretestovaní parlamentu odhalili ďalších nakazených, pričom najviac pozitívnych pochádzalo práve z radov ĽSNS. Parlament tak dostal vynútenú stopku a poslanci sa niekoľko dní nestretávali.

Dnes však mali všetci opäť zasadnúť v budove Národnej rady, no v parlamente bola prítomná len koalícia. Opozičné stoličky až na pár výnimiek zívali prázdnotou. Poslanci Hlasu, Smeru a ĽSNS tak z doposiaľ neznámych príčin neprišli na rokovanie aktuálnych tém, foto >>> TU <<<.

Podľa portálu Aktuality nie sú poslanci opozície riadne ospravedlnení a nie je tak oficiálne známy dôvod ich neúčasti v práci. Na programe je pritom rokovanie o navrhovanej úprave v školstve, po ktorej bude možné študentom, ktorí získali akademický titul v rozpore s pravidlami, odobrať. Keďže opoziční poslanci neboli v rokovacej sále, koalícia stihla prerokovať už niekoľko zákonov za pár desiatok minút.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Do poslaneckých lavíc zavítala len koalícia

Zdroj: aktuality.sk │ Foto: YouTube/Igor Matovic, SME, Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Exit mobile version