V prešovskom byte došlo v pondelok v noci k záhadnému úmrtiu len 29-ročného mladého muža z Nitry. Ten bol na návšteve u kamaráta v Prešove, kde prespal v byte na známom sídlisku. Ráno ho však našli ležať na zemi bez známok života, pričom mal viacero zlomených rebier. 

V byte na 5. poschodí najväčšieho prešovského sídliska došlo v pondelok v noci k obrovskej tragédii. Ako informuje portál Noviny, za doposiaľ záhadných okolností prišiel o život len 29-ročný mladík, ktorý pochádzal z Nitry. V Prešove len prespal u svojho kamaráta a jeho mamy.

Tí však ráno objavili telo zosnulého ležiace na zemi bez známok života. Okamžite privolali záchranku, no lekári mu už pomôcť nedokázali. Mladík mal mať podľa predbežných informácii viacero zlomených rebier. Ráno sa tak pred panelákom objavilo už len vozidlo pohrebnej služby.

Mama kamaráta nebohého sa zamýšľa, či si zranenia mohol spôsobiť pri páde na zem. Tieto skutočnosti a okolnosti úmrtia ale momentálne preveruje polícia, ktorá danú vec vyšetruje ako trestné stíhanie pre zločin zabitia. Policajný hovorca Daniel Džobaník však dodal, že zatiaľ nebolo vznesené žiadne obvinenie. Cez víkend prišiel pod vlakom o život i 30-ročný Slovák, ktorý si sadol na koľajisko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ