Pred pár hodinami unikla na verejnosť fotografia, ktorá pobúrila množstvo Slovákov. Počas prezidentských volieb 2019 sa podarilo zachytiť Kočnerovho človeka v akcii…

Na verejnosť sa vďaka pozornému oku čitateľa dostala fotografia, ktorá odhalila čosi nevídané. Vo volebnej komisii v bratislavskej Petržalke sedel človek, ktorého by na tomto mieste zrejme nikto nečakal.

Štefan Ágh bol jedným z členov komisie, a to aj napriek faktu, že sa objavil spolu s Kočnerom v kauze Gamatex. Práve tento muž sa navyše spolu s Kočnerom podľa informácii DenníkaN pokúšal získať vyplatenie zmeniek Markízy, za ktoré je momentálne obvinený spolu s donovalským podnikateľom. Ágha na post člena volebnej komisie navrhol Marián Kotleba (ĽSNS) a následne prebehlo žrebovanie.

Ágha navyše zachytili aj pri tom, ako otvára volebnú urnu pred ukončením hlasovania a prípad už prešetruje aj Úrad štátnej komisie. Z doposiaľ získaných informácii malo ísť ale o otvorenie urny s neplatnými hlasmi. Po oslovení Ágh na záležitosti ohľadne obvinenia v Kočnerovej kauze zmenky odmietal reagovať.

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube, RTVS