Fanúšikovia seriálu Priatelia sú v šoku. Známy herec, ktorý si zahral v prvej sérií po boku Moniky, no aj v ďalších známych seriáloch, je mŕtvy. Jeho manželka ho našla obeseného vo vlastnom dome. Nedávno pritom umrel aj producent seriálu Priatelia.

Zo sveta filmu dorazila ďalšia zarmucujúca správa. 51-ročný herec Stan Kirsch bol v sobotu nájdený bez známok života vo vlastnom dome v Los Angeles. Jeho manželka Kristyn Green ho našla podľa informácií TMZ obeseného v kúpeľni, pričom privolaná pomoc mu už nedokázala zachrániť život: “Cítim sa obklopená láskou a som nekonečne vďačná za každého z vás,” napísala zdrvená Kristyn fanúšikom, ktorí jej posielajú kondolencie.

Stan Kirsch sa preslávil úlohou Richieho Ryana v seriáli Highlander v rokoch 1992 až 1998: “Správu o smrti Stana Kirscha sme prijali s veľkým smútkom. Bez Stana Kirscha nebudú série ako predtým. Priniesol postave Richieho zmysel pre humor, láskavosť a entuziazmus,” znejú slová na oficiálnej stránke Facebooku.

Herec si zahral aj v seriálu General Hospital či JAG. Do povedomia fanúšikov sa však zapísal aj rolou Ethana v populárnych Priateľoch. V prvej sérií tak stvárnil mladého frajera Moniky, ktorá ostane poriadne šokovaná, keď zistí, že je študentom na strednej škole. Kirsch sa v Los Angeles rovnako venoval aj učeniu herectva až do jeho smrti. Česť jeho pamiatke.

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, Facebook/FRIENDS (TV Show)