Obdobie Dušičiek poznamenala ďalšia veľmi smutná správa. Po tragickom úmrtí mladého futbalového reprezentanta náhle odišiel na večný odpočinok aj známy slovenský vlasový stylista. Počas svojej kariéry sa pritom venoval dokonalému vzhľadu herečiek, moderátoriek, politikov aj modeliek.

Slovenský šoubiznis je v šoku. O život prišiel z doposiaľ nezverejnených príčin mladý vlasový stylista Marek Almassy. Marek bol úspešný kaderník a jeho služby využívali divadelné herečky, moderátorky, známe zábavné šou, politici aj modelky zvučných agentúr.

Na jeho profile sociálnej siete nechýba záber s modelkou Sašou Gachulincovou, Denisou Dvořákovou, Dianou Mórovou, Zdenou Studenkovou či s exprezidentom Andrejom Kiskom a jeho manželkou, ktorých pripravil na inauguráciu prezidentky Zuzany Čaputovej v roku 2019.

Informáciu o úmrtí stylistu potvrdila aj poslankyňa Romana Tabak: „Dnes, 2. novembra, si spomíname na Pamiatku zosnulých! Cez víkend nás opustil jeden z najlepších slovenských stylistov Marek Almassy. Chýbaš nám! Ďakujem za účes na stužkovej slávnosti v roku 2008,“ odkázala politička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Romana Tabak │ Foto: IG/marekalmassy