V prvú adventnú nedeľu odštartoval na obrazovkách televízie Markíza debutový finálový večer šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa predstavilo desať najlepších spevákov. Do priamych prenosov sa prebojovalo celkovo šesť mužov a štyri ženy, z ktorých nečakane jedna odstúpila!

Televízni diváci Markízy a Novy dlhé týždne sledovali cestu desiatky najlepších spevákov z Českej a Slovenskej republiky, ktorí porotu presvedčili, že patria do finálovej TOP 10. Ešte pred odvysielaním prvého priameho prenosu však musela jedna z hviezd šou urobiť zásadné rozhodnutie a tesne po úvode relácie zo súťaže odstúpila.

17-ročná Nikita Machytková pred televíznymi kamerami uviedla, že prioritou je dnes pre ňu mamička, ktorá je, žiaľ, vážne chorá. „Zo súťaže odstupujem, pretože moja mamka je vážne chorá a v poslednej dobe sa jej stav veľmi zhoršil a ja cítim, že by som mala byť s ňou. Každopádne, toto obdobie je pre mňa veľmi náročné, aj čo sa týka tej psychickej stránky, ale som hrozne rada, že tu ešte dnes s vami môžem byť. A čo sa týka Superstar, tak to bola pre mňa úplne ohromná výzva a cez všetky pády a dni, kedy sa mi to trebárs nepodarilo tak ako malo, alebo som to úplne necítila tak, som až tu vo finále, čo je neuveriteľné a som za to hrozne vďačná. S hudbou nekončím,“ povedala a zaspievala svoju labutiu pieseň Mercy od speváčky Duffy. Ako dodala, s hudbou rozhodne nekončí, nakoľko je pre ňu liekom na všetky problémy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/superstarcs