Uplynulú nedeľu prebiehalo na obrazovkách televízie Markíza a Nova prvé vyraďovacie kolo v šou The Voice Česko Slovensko. Pred divákmi sa predstavilo prvých 13 spevákov, pričom zaznelo päť duetov, no taktiež jedna skladba v prevedení troch speváčok. 

Neúprosné vyraďovanie v šou The Voice Česko Slovensko poslalo domov sedem kvalitných spevákov, ktorých ešte pred pár týždňami lákali koučovia do svojich tímov. Pod vidinou úspechu si vybrali svojho mentora, pričom uplynulú nedeľu vytvorili dvojice, z ktorej vzišiel vždy jeden víťaz a porazený.

Aj keď fanúšikovia šou nesúhlasili s každým rozhodnutím poroty, do ďalšieho kola sa napokon prebojovali dvaja muži a štyri ženy, pričom výkony súťažiacich boli mimoriadne vyrovnané. Snáď najväčším prekvapením večera bolo prevedie skladby “Blurred Lines” od Robina Thicka, ktorú zaspievali Eliška Urbanová a Adela Husárová.

Dievčatá urobili z letného hitu z roku 2013 spevácky aj vizuálne mimoriadne príjemnú šou, pričom prekvapili snáď najvyrovnanejším výkonom večera. Do ďalšieho kola však môže postúpiť len jeden a v tomto prípade šlo o blondínku z Česka. Okrem tohto súboja sa porotcovia postarali o rozruch aj v prípade, kedy zo šou vypadli veľkí favoriti šou Laura Wengová, Jana Nováková, Marek Pošta a Karolína Koleková. Súhlasíte s rozhodnutiami poroty v prvom K.O. rozstrele?

Jana vs Adriana

Laura vs Kristián

Peter vs Marek

Alexandra vs John

Adela vs Eliška

Karolina vs Diana vs Monika

Video: YouTube | Foto: Instagram/TheVoiceCeskoSlovensko, Facebook/TheVoiceCeskoSlovensko