Mimoriadne nepríjemnú situáciu zažili mladistvé školáčky v Trenčíne, ktoré napadol 40-ročný muž v blízkosti železničnej stanice. V momente, kedy dievčatá prechádzali cez park, vyskočil na ne úchyl a začal sa obnažovať!

Katarína a Anabela boli svedkami nevysvetliteľného konania muža, ktorý ich obťažoval cestou zo školy. 17-ročné dievčatá prechádzali cez park v blízkosti železničnej stanice, kde na ne vybehol muž tmavšej pleti a začal sa obnažovať. Otec Kataríny však pôsobí na polícii, a tak ho o predmetnej udalosti okamžite informovala.

Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trenčína šli následne muža skontrolovať, no pri príchode hliadky a započutí výzvy začal utekať. Potom, ako sa ho polícii predsa len podarilo v zmysle zákona zaistiť, kládol neustály odpor a pokúšal sa ujsť. Ako bolo následne zistené, 40-ročný Rumun bol za obdobnú činnosť trestaný i v Českej republiky a Taliansku. Za obnažovanie sa na verejnosti a obťažovanie dievčat hrozí Marianovi trest odňatia slobody na tri roky.

Zdroj: Polícia