Obrovský šok nastal v obľúbenej relácii Tv Markíza Zámena manželiek. Monika po príchode do novej domácnosti pripraví rodinke obed, no to ešte netuší, akú nechutnosť v ňom naservírovala.

V obľúbenej markizáckej relácii Zámena manželiek sa stali diváci svedkami poriadne nechutnej scénky. Potom, čo sa Monika dostala do novej rodiny, netušila, aký strašný zážitok si tu na ňu počká. V domácnosti, kde sa príliš nedalo hovoriť o poriadku, sa rozhodla chytiť do rúk metlu a handry.

Ešte pred tým ale pripravila pre rodinku chutný obed v podobe vyprážaných rezňov. Obrovské zdesenie prišlo vo chvíli, keď zistila, že v strúhanke, v ktorej rezne obaľovala, sa nachádzajú myšacie výkaly. Namiesto mäsa sa tak celá rodina najedla odporných a nebezpečných zvyškov po myšiach, ktoré rozhodne nie sú pre zdravie človeka prospešné.

V tej strúhanke boli myšie bobky, ja som si myslela, že je to celozrnné,” vzlykala nešťastná žena, ktorá si uvedomila, čo práve zjedla. Neskôr vyplávalo na povrch, že ani Monika nežije v ideálnej domácnosti, pričom má strach zo svojho vlastného muža. A tak si mohli diváci pozrieť ďalší zaujímavý a poučný diel z drsného života niektorých rodín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Zámena manželiek