Filmový svet je svedkom ďalšej smutnej správy. Vo veku 27 rokov náhle zomrela mladá hviezda, ktorú si diváci pamätajú najmä vďaka známej hororovej snímke. Nešťastie potvrdila zronená matka herca.

Z filmového sveta dorazila tragická správa o úmrtí hereckej hviezdy, ktorá sa preslávila rolou v známom seriáli American Horror Story. Harry Hains zomrel vo veku 27 rokov, pričom smutnú novinu potvrdila podľa informácií TheSun jeho zdrvená mama Jane Badler, ktorá je rovnako herečka.

Ako uviedla, herec, model a hudobník skonal po boji s mentálnym ochorením a závislosťou. „Mal 27 a svet mu ležal pri nohách. Ale, bohužiaľ, trápil sa s mentálnym ochorením a závislosťou. Jasná hviezda svietila príliš krátko… Budeš mi chýbať, Harry, každý deň môjho života,“ odkázala do neba.

Presnú príčinu smrti pritom neuviedla. Harry tiež v posledných rozhovoroch uvádzal, že má neisté pohlavie a hoci vie, že sa narodil ako muž, nereprezentuje to, čo to znamená. Rodina ho celý život podporovala v jeho otvorených názoroch, pričom nemal problém randiť ani so ženou, ani s mužom. Naposledy zverejnil na Instagrame záber z osláv Nového roka: „Začala sa nová éra. Neprestávajte sa hýbať dopredu a užívajte si každý moment tohto nádherného začiatku. Cítim lásku a vďačnosť za všetko v mojom živote,“ dodal. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/QUEER CINEMA, Instagram/harryhains