V pondelok (2. augusta) zasahovala polícia Slovenskej republiky pri kurióznom prípade, kedy sa v jednej z bratislavských kaviarní dostali do incidentu dve ženy. Útočníčka bola po fyzickom ataku obmedzená na slobode a prevezená do cely policajného zaistenia.

V jednej z bratislavských kaviarní obchodného centra na Metodovej ulici došlo uplynulý pondelok k fyzickej potýčke dvoch žien. Ako informoval Michal Szeiff, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, 39-ročná Fatima Y., občianka Rakúska, mala obliať kávou 27-ročnú ženu a následne ju fyzicky napadnúť.

„Poškodenú ženu chytila za vlasy a udierala jej hlavu o sklenené dvere kaviarne. Tohto konania sa žena dopustila v priestoroch kaviarne, v ktorej sa v tom čase nachádzali aj ostatní návštevníci, pričom v ďalšom útoku jej zabránili traja muži, ktorí prišli na miesto incidentu,“ opísal šokujúcu udalosť Szeiff. Fatima Y. bola eskortovaná na policajné oddelenie, pričom bolo voči nej vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol