Známa herečka, ktorú si diváci z celého sveta pamätajú predovšetkým z obľúbeného seriálu Smallville, skončí za mrežami. Polícia ju obvinila z čohosi nechutného, k čomu sa napokon aj sama priznala…

Slávna herečka Allison Mack (36) sa svojho času preslávila rolou v obľúbenom seriáli Smallville. Nevinne pôsobiace dievčatko Hollywoodu sa ale zjavne vybralo na ilegálne chodníčky a teraz čelí väzeniu potom, čo ju zatkla polícia.

V pondelok si na súde v Brooklyne vypočula verdikt “vinná”, keď ju prokurátor obvinil z obchodu s bielym mäsom. Allison sa totiž dostala do sekty s názvom NXIVMi, ktorú viedol Keith Raniere. Herečka dokonca pre vodcu verbovala iné ženy, ktoré si museli nechať označiť kožu jeho iniciálkami a neskôr boli nútené k pohlavnému styku s Ranierom.

Hollywoodska kráska vinu podľa denníka NYtimes najprv popierala, no neskôr sa priznala a po slovách sudcu si začala sypať popol na hlavu. Uviedla, že sa v tom období cítila zmätená a nebola spokojná so svojím životom. Na záver uznala, že teraz musí za svoje činy niesť zodpovednosť. Podľa výpovedí iných známych herečiek ako Emma Watson sa evidentne snažila do skupiny, oficiálne vedenej na podporu žien, naverbovať aj zvučné mená Hollywoodu, hoci neúspešne.

https://twitter.com/Sam_Vecenie/status/987441813626667008

Zdroj: nytimes.com │ Foto: Twitter, YouTube