To je ale šok! Tvár ženy, ktorá roky neodmysliteľne patrila k televízii Markíza, mala vstúpiť do politiky. Pre niektorých bude možno ešte prekvapivejšia strana, s ktorou sa niekdajšia moderátorka rozhodla spolupracovať.

Nadchádzajúce parlamentné voľby rozdúchali v politike veľké vášne a v posledných dňoch sme svedkami odchodov a príchodov viacerých politikov, ktorí nečakane menia kabáty. Medzi šokujúce obraty patrí aj vstup do politiky spomedzi radov televíznych tvárí.

Jednou takou je nepochybne aj bývalá markizácka moderátorka Anna Ghanamová, ktorá sa doposiaľ angažovala ako šéfka Centra sociálnych služieb Náruč. Podľa informácii Pravdy to má mať namierené do novovznikajúcej strany odídenca zo Smeru-SD Tomáša Druckera, ktorý sa z politiky stiahol v roku 2018.

Ten by mal už vo štvrtok na tlačovej konferencii predstaviť verejnosti všetky nové tváre, s ktorými sa bude uchádzať o hlasy voličov. Medzi inými by sa mali podľa všetkého okrem Ghanamovej objaviť aj exčlenovia strany Most-Híd Katarína Cséfalvayová a Martin Fedor. V Druckerovej strane na kandidátke zasvieti aj rektorka policajnej akadémie Lucia Kurilovská, ako aj úspešný košický podnikateľ Radomír Šalitroš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: spravy.pravda.sk │ Foto: Facebook/Anna Ghanamová