Tragédia na Zochovej v Bratislave poznamenala najbližšie rodiny obetí, no aj širokú verejnosť. Obvinený Dušan Dědeček je stíhaný vo väzbe, keďže sudca sa obával, že by mohol v činnosti pokračovať. Čo však nikto netušil je, že v rovnaký deň šoférovala pod vplyvom alkoholu aj známa osobnosť Slovenska.

Po tragédii na Zochovej sa k hroznému prípadu vyjadrili známe tváre z politiky či šoubiznisu. Najnovšie prijal pozvanie do jojkárskej relácie Analýzy Na hrane policajný šéf Štefan Hamran. Okrem iného prezradil verejnosti aj šokujúce tajomstvo.

V deň veľkej tragédie podľa slov moderátorky Jany Krescanko Dibákovej prichytila polícia aj ďalšieho vodiča s rovnakou hladinou alkoholu v krvi ako v prípade obvineného Dědečka. Incident sa mal pritom odohrať ešte pred zrážkou na Zochovej. Dodala, že sa jednalo o známu osobnosť Slovenska, pričom vyviazla len s pokutou.

Prezident polície odvetil, že prípad sa mu zdá zvláštny. „Zhodou okolností tento prípad bol včera riešený aj na Výbore pre obranu a bezpečnosť,“ podotkol. Hamran sa mal v tejto veci stretnúť už aj s generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom: „Pán generálny prokurátor prisľúbil, že sa na tento prípad pozrie,“ dodal. Známa osobnosť mala po nafúkaní vyviaznuť s pokutou a aj naďalej vlastní vodičské oprávnenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia JOJ │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza