Nečakaný šok! Aj tak sa dajú opísať pocity potom, čo Slovensko obletela smutná správa. Na druhý svet odišla známa tvár, ktorá účinkovala v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja…

Slovensko obletela pred pár minútami smutná správa. Tento svet navždy opustila známa tvár Magdaléna Gulyás, ktorá účinkovala v šou o varení Moja mama varí lepšie ako tvoja. Vo veku 43 rokov odišla hviezda televízie Joj, ktorá sa v súboji postavila proti Habovocom spolu so svojou dcérou. Nedávno tiež zarmútila správa o úmrtí známeho baču, ktorý pobavil hostí v Inkognite.

Dcéra Katka je po úmrti maminy zdrvená a na svojom Facebooku zanechala emotívny odkaz do neba, ku ktorému priložila aj fotku: “Toto sme ty a ja ako si nás bude každý pamätať… Čo by som dala zato, aby som prežila tento deň znova.. Moje narodeniny, robila si všetko preto, aby to bol najkrajší deň… Bola si moje všetko a stále aj budeš, mamička  Sľubujem, že sa postarám o všetko, o čo bude treba, hlavne o naše poklady Olinka a Leuška.. Veľmi ťažko sa mi dnes lúčilo a vôbec som to nezvládala, ale myslím si, že to k tomu patrí… Sme spolu stále, mama.. Tak ako som ti to hovorila ešte keď si tu bola, a tak ako som ti to hovorila aj dnes.. Ľúbim… .”

S pani Magdalénou sa rozlúčil aj basketbalový klub, ktorý zanechal rovnako na svojom profile dojímavé slová. Pani Gulyás podľahla rakovine kože, ktorú jej diagnostikovali už pred časom. Práve tá bola u nej spúšťačom aj mentálnej premeny: “Telo niečo spravilo, aby mi ukázalo, že nie všetko sú peniaze, drahé hodinky, ale treba aj inak rozmýšľať. Bolo treba, aby som zistila, odkiaľ som prišla. Prejde to, selektujete ľudí okolo seba, zistíte, že priatelia sú nepriatelia,“ povedala v minulosti bojovníčka pre Tv Joj. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pani Magdaléna svojej chorobe podľahla
Katka s maminou v známej šou o varení
Smúti aj basketbalový klub

Zdroj: TV Joj │ Foto: TV Joj, Facebook