Známa YouTuberská dvojka Rudolf Vaský a Martin Daňo majú zrejme poriadny problém. Kandidáta na prezidenta a jeho kamaráta totiž v piatok zadržala NAKA kvôli podozreniu z násilnej trestnej činnosti.

Známa YouTuberská dvojica dostala krátko pred Vianocami veľmi nepríjemný predčasný darček. Rudolf Vaský a neúspešný kandidát na prezidenta Martin Daňo skončili v rukách polície. NAKA ich totiž v piatok zadržala pre podozrenie z násilnej trestnej činnosti.

Polícia na sociálnej sieti vtipne okomentovala svoju raňajšiu akciu: “NAKA otvorila ďalšie dve okienka adventného kalendára: YouTuberi boli zadržaní. Vyšetrovateľ NAKA zadržal dnes dve osoby (M.D., R.V.) podozrivé z násilnej trestnej činnosti. Momentálne prebiehajú procesné úkony, zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne informácie,” dodali.

Martin Daňo bol pritom už začiatkom mesiaca obvinený vo veci podozrenia zo spáchania daňového podvodu. Vaského kamarát si totiž mohol neoprávnene uplatniť nárok na vrátenie DPH za služby bez ich reálneho plnenia vo výške 187 822 eur. Daňo má mať ale celkové nedoplatky voči daňovému úradu, Sociálnej poisťovni a zdravotným poisťovniam podľa Transparency International Slovensko vo výške 826-tisíc.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky │ Foto: YouTube/Takže tak!, Facebook/Martin Daňo – Martin Daňo