Šok! Známu exsuperstáristku priviedli psychické problémy na psychiatriu!

Dátum:

Zažiarila v prvej Česko Slovenskej Superstar a ako jedna z mála aj veľkým hitom. Česká speváčka Debbi, známa najmä vďaka jej hitu Touch The Sun, skončila kvôli psychickým problémom na psychiatri. Čo viedlo k jej kolabsu? 

Česká speváčka Debbi, vlastným menom Deborah Kahl odštartovala raketovú kariéru účinkovaním v Česko Slovenskej Superstar. Jej hit Touch The Sun pozná snáď každý. Teraz však bojuje s úplne inými problémami. Krásna ryšavka s nenapodobiteľným hlasom nedávno skončila v opatere lekárov.

„Keď som si sadla do metra, tak v tom momente mi explodovala hlava, srdce, telo. A keď zahlásili ‘ukončite výstup a nástup‘, tak som chytila takú šialenú paniku, že som musela okamžite vybehnúť. Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by som tam mohla minútu a pol, než sa tie dvere zase otvoria, zostať,“ cituje mladú speváčku portál blesk.cz.

Keďže psychické problémy neprestávali a mladá speváčka nemohla v noci zaspať a cez deň prestať plakať, bola nútená vyhľadať odbornú pomoc. Verdikt lekárov bol neúprosný. Debbi diagnostikovali panickú poruchu.

Krásna speváčka Debbi

Speváčka následne v rozhovore priznala, že v škole v Nemecku, kde vyrastala bola častým terčom šikany. Podľa lekárov však táto skutočnosť nemá zásadný vplyv na speváčkine problémy. „Ak na to malo niečo na mňa vplyv, tak skôr moja celkom divoká mladosť. To, že som občas vyskúšala niečo, čo som asi skúšať nemala,“ prezradila speváčka.

Zdroje: blesk.cz | Foto: Facebook, depositphotos.com

PatrikK
Som mladý chalan, študent STU FEI. Vo voľnom čase sledujem šport, filmu, seriály, počúvam hudbu. Taktiež hrám v kapele a sledujem novinky okolo nej.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...