Šoubiz ŠOK! Známu farmárku niekto NAPADOL: Zranený mozog aj hrudník!

ŠOK! Známu farmárku niekto NAPADOL: Zranený mozog aj hrudník!

Známa farmárka z 12. série reality šou na statku zverejnila na sociálnej sieti zarážajúce priznanie. Ktosi ju mal napadnúť pri odchode z dedinskej zábavy, a to až tak, že skončila v nemocnici. Ako priznala, má poranenú hlavu, mozog aj pomliaždený hrudník.

Farmárka z 12. série reality šou Nikol Fridrichová prežíva náročné chvíle. Ako uviedla fanúšikom na sociálnej sieti, cez víkend prežila hrozný zážitok, po ktorom skončila na urgente v bratislavskej nemocnici.

Vydeseným followerom ukázala aj časť lekárskej správy, v ktorej stojí čierne na bielom napísané, že má poranenú hlavu, mozog, mozoček a pomliaždené hrdlo a hrudník. Hoci najprv neprezradila, ako k takým vážnym zraneniam prišla, napokon sa pred pár hodinami rozhodla povedať viac.

Na tej dedinskej zábave sa mi nič nestalo, napadli ma až po ceste domov. Mám bolesti, som na silných liekoch,“ uviedla a je teda jasné, že Nikol mal ktosi fyzicky ublížiť. Ako ale dodala, bližšie stanovisko podá neskôr, keď sa jej stav trochu zlepší. Markíza pritom len nedávno predstavila novú 15-ku súťažiacich, ktorí zabojujú o výhru vo Farme 13.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/farma.markiza, nikki_fridrich

Exit mobile version